به گزارش Cinema2017، از وقتی او در قالب این نقش ظاهر شد، مشخص گردید که مرد عنکبوتی نقش عمده‌ای در دنیای سینماتیک مارول خواهد داشت. فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) ماه بعد راهی سینماها می‌شود و برای دومین بار نقش آفرینی هالند را خواهیم دید. دو بازی دیگر از او را در Avengers: Infinity War و Untitled Avengers شاهد خواهیم بود. با سینماگیمفا همراه باشید.

 
حتی قبل از اکران بازگشت به خانه، شرکت سونی و مارول تاریخ دنباله آن را برای سال ۲۰۱۹ مشخص کرده بودند. اما آینده این فیلم بعد از اینکه‌ امی پاسکال (Amy Pascal) اعلام کرد ساخت دنباله این فیلم باعث خارج شدن آن از دنیای مارول می‌شود، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. به نظر می‌رسد این مسئله ربطی به تأیید سه‌گانه مرد عنکبوتی توسط هالند ندارد.
 
هالند در فیس‌بوک با AlloCine درباره بازگشت به خانه صحبت کرد و از او درباره آینده این شخصیت نیز سوا لاتی پرسیده شد. او گفت که دو فیلم دیگر هم ساخته خواهد شد. وقتی گزارشگر از او پرسید این خبر جدیدی است یا نه، هالند فقط گفت: ببخشید مارول! و ادای کشته شدن توسط تک تیراندازهای مارول را درآورد. صحبت‌های او را می‌توانید در قسمت زیر بخوانید:
 
پیتر پارکر هنوز جا برای کار داره و مرد عنکبوتی به‌طور خاصی توی دو فیلم بعدی بزرگ می شه. داستان این فیلم با تموم شدن بازگشت به خانه به اتمام نمی رسه و من واقعاً دوست دارم دنبال راه‌های مختلفی باشم که باعث می شن پیتر بزرگ بشه و وارد دوره بلوغ بشه. این دو سری قراره خیلی هیجان انگیز باشن و مرد عنکبوتی ۲ و ۳ و نه بازگشت به خانه ۲ و ۳ در راهه.
برنامه ریزی برای یک فرنچایز آن هم جلو جلو خیلی درست نیست اما با ورود مرد عنکبوتی به دنیای مارول، سونی و مارول روی این مرد عنکبوتی شرط بندی بزرگی می‌کنند. با انتشار اولین دنباله این فیلم دو سال بعد از آغاز فرنچایز، سری سوم سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. اگر این اتفاق نیفتد و استودیو بخواهد به این ستاره جوان بعد از حضور در پنج فیلم طی سه سال استراحت بدهد، پس این فیلم چند سال بعد ساخته خواهد شد. اما اگر بخواهند طبق برنامه‌ی هری پاتر پیش بروند، و پیتر را در هر سه سری در دبیرستان نگه دارند، هرچه زودتر آن را بسازند بهتر است. این بدین معنی نیست که سری سوم آخرین نقش آفرینی هالند است. او قبلاً هم گفته بود دوست دارد سال‌ها مرد عنکبوتی باشد و به نظر می‌رسد هر دو استودیو زمینه‌ی این کار را برای او مهیا می‌کنند.
Cinema_2017